Juhani Puukool

Cerese aianduskeskus - Järvekalda 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa Lagedi istikuäri - Vene küla, Rae vald, Harjumaa Tallinna istikuäri - Pärnu mnt. 435, Tallinn Tartu istikuäri - Tartumaa, Lohkva, Soojuse tee 23 Jõhvi istikuäri - Tammsaare 55, Jõhvi
Juhani Puukool
Juhani Puukool2 days ago
Õige pea on lettidele jõudmas Substrali selle aasta uudistoode: Substral® Kompleksne taimekaitse Bio, kõrvenõgese ekstrakt, mis on kasulik taimekaitses. See pidurdab taimede haigestumist seen- ja bakterhaigustesse ning vähendab lehemahlast toituvate kahjurite arvukust. Toode on mõeldud viljapuude, marjapõõsaste, köögiviljade ja dekoratiivtaimede hooldamiseks õues, katmikalal ning toas.
Juhani Puukool
Juhani Puukool is feeling grateful.6 days ago
Juhani Puukooli Kohtla-Järve kasvuhoonetes on hoolimata tugevatest miinuskraadidest elu! 😎 Esimeste kevadiste ilmadega jõuavad istikuäridesse ka meie oma võõrasemad.
Juhani Puukool
Juhani Puukool added 3 new photos.1 week ago
Indrek Teder tegi Juhani Puukooli töötajatele põhjaliku ülevaate Baltic Agro koduaed köögiviljaseemnete valikust.

Eriti toodi esile tomat "Fuji Pink" oma roosaka värvitooni ja eriliselt mõnusa maitse poolest, poolpokk kurk "Laheeb", millega ei juhtu suvisel ajal paari päevaga kasvuhoones midagi ning punapeet "Kestrel", mille puhul on teaduslikult tõestatud, et tegu on kõige magusama punapeedisordiga üldse.
Tooted leiate siit: http://koduaed.balticagro.ee/